Máš na to stát se koučem?
Pomáhej lidem růst, 
a můžeš žít život podle sebe.
  Jsi komunikativní a chceš se rozvíjet?
  Jsi laskavý a empatický člověk?
  Chceš se v životě posunout, začít něco nového?
  Je pro tebe důležité pomáhat lidem a být užitečný?
Zjisti jestli můžeš být úspěšný v rostoucím perspektivním oboru, který je odolný vůči krizi.

Proč zjistit jestli mám předpoklady?
  Protože změna kariéry je důležité rozhodnutí. Díky testování se neviditelné stane viditelným. Domněnka se jasně potvrdí nebo vyvrátí. Budeš mít jasno, jestli máš na profesi kouče talent.
  Koučování nemůže dělat každý. Musíš mít předpoklady. Pokud je nemáš, je tvá šance na úspěch malá. Pokud je máš - můžeš být v koučování skutečně skvělý. Díky testování budeš vědět, jak jsi na tom. 
  Získáš spolehlivé výsledky  a budeš jasně vědět jestli v koučování můžeš uspět. Získáš jistotu, že na to máš. Nebo budeš vědět, že koučování není pro tebe.
Kdo poskytuje testování?
  Jsme celosvětová komunita koučů. Jmenujeme se CoachVille a fungujeme od roku 2001. Naším zakladatelem je Thomas Leonard, zakladatel celého oboru profesionálního koučování a spoluzakladatel ICF mezinárodní federace koučů.
  Naším testováním prošly tisíce lidí. Známe výsledky nejúspěšnějších koučů současnosti a dokážeme je porovnat s výsledky nově testovaných. S velkou mírou přesnosti tak zjistíme, jaké jsou šance na úspěch.
  Jsme v ČR jediní, kdo poskytuje bezplatné testování. Věříme v kvalitu a etický přístup. Do ICF ACTP akreditovaného výcviku CoachVille může být přijat pouze ten, kdo má skutečně vysokou šanci uspět. Ostatní ušetří čas i peníze.
Co je koučování?
  PROFESIONÁLNÍ SLUŽBA: Kouč pomáhá klientům dosahovat jejich cílů a rozvíjet jejich potenciál. Používá při tom metody a dovednosti, není to nahodilé.
  CESTA K VÝSLEDKŮM: Klienti díky koučování dosahují lepších výsledků, zlepšují své dovednosti a posouvají se výrazně vpřed.
  CO KOUČ DĚLÁ:  Kouč používá metodické postupy. Pomáhá klientům tvořit uvědomění a dosahovat lepších výsledků. Jak? Pomocí konverzace, která jde do hloubky.
  KDO MŮŽE BÝT KLIENTEM KOUČE: Lidé, kteří si uvědomují důležitost rozvoje ve svém životě. Osobní růst je celosvětově rostoucí obor.
  KOLIK SI KOUČ MŮŽE VYDĚLAT: Není žádný limit. Koučování je služba s vysokou přidanou hodnotou. Klienti  získávají velmi dobrou návratnost investice do svého rozvoje.
Jak testování probíhá?
  1. Vyplň formulář tlačítkem níže, zadej svůj telefon a dostaneš přístup k testování. Telefonicky krátce vysvětlíme, jak testy vyplnit, aby mělo měření vysokou přesnost.
  2. Po vyplnění online testu ti telefonicky sdělíme výsledky vyhodnocení a zpětnou vazbu. Budeš vědět jak na tom jsi a na co se zaměřit. Budeš vědět jestli máš předpoklady být úspěšný v tomto rostoucím smysluplném oboru. 
  3. Získáš první studijní materiály pro začátek v koučování a zodpovíme tvé otázky. Budeš se moct nezávazně naučit o základech koučování a učit se z příběhů ostatních.
  4. Pokud budeš chtít, pomůžeme ti stát se profesionálním koučem a změnit svou kariéru na smysluplnou profesi. Můžeš se postupně začít živit tím, co tě bude bavit a naplňovat.
  PS: nebudeme ti nic prodávat a tvůj kontakt nepředáme nikomu dalšímu, máš naše slovo
   Otestovali jsme už tisíce lidí, víme jak na to
A co když i bez testů vím, že přepoklady mám?
   Zdravá sebedůvěra je velmi dobrý základ, gratulujeme. Chceš poznat v čem si můžeš stát v cestě a jaký je tvůj potenciál? Pak je testování dobrý nápad i pro tebe.
   Koučování je velmi specifická profese, testování ti může přinést zpětnou vazbu a lepší sebepoznání. Je možné, že předpoklady už opravdu máš, za pomocí testování si to můžeš ověřit.
Nechci testy a mám jasno, že chci být koučem. Jak postupovat?
   V tom případě pokračuj vyplněním formuláře zeleným tlačítkem níže. Rádi tě poznáme a zodpovíme tvé otázky.
Pro koho tato příležitost není vhodná?
   Toto není pro vás, pokud nemáte odvahu pro změnu
   Toto není pro vás, pokud odmítáte výzvy
   Toto není pro vás, pokud nevěříte, že můžete uspět
   Toto není pro vás, pokud často hledáte důvody proč něco nejde
   Toto není pro vás, pokud preferujete pouze snadné věci
   Toto není pro vás, pokud neradi komunikujete s lidmi

Řekli o nás

"Tušil jsem, že koučování je pro mě. Potěšilo mě, když jsem dostal možnost zjistit, jak na tom jsem pomocí testování. Dnes se koučováním živím už několik let a miluju svobodu, kterou mi tato profese dává."

Honza Markel, PCC 
profesionální kouč, autor knihy Nezastavitelný růst
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
PS:  Jsme jediná ICF ACTP akreditovaná škola, která nepřijímá do studia každého. Do studia k nám může jen ten, kdo má předpoklady. Jsi to ty?   klikni zde