Chcete pomáhat lidem růst
a žít život podle sebe?
Koučování je jedna 
z nejžádanějších 
profesí současnosti
Odhalte, zda máte předpoklady
stát se koučem
Co je koučování?
  SLUŽBA: Profesionální kouč pomáhá klientům dosahovat jejich cílů a rozvíjet jejich potenciál
  POMOC: Klienti díky koučování dosahují lepších výsledků, zlepšují své dovednosti a posouvají se výrazným způsobem vpřed.
  CO KOUČ DĚLÁ: Koučování je konverzační dovednost. Kouč se hlavně ptá, používá metodické postupy. Pomáhá klientovi, aby na to přišel sám. Vytváří vhodné prostředí pro rozvoj klienta.
  CO KOUČ NEDĚLÁ: Neradí. Není expertem. Není terapeutem. 
  KDO MŮŽE BÝT KLIENTEM KOUČE: Lidé, kteří si uvědomují důležitost rozvoje ve svém životě. 51% populace je vhodnými klienty pro koučování. 
  JAK TO PROBÍHÁ:  Kouč se s klientem setkává několikrát do měsíce na hodinové setkání, nejčastěji online (možno i osobně, telefonicky). Kouč používá metody a dovednosti, které se naučil v akreditovaném výcviku, klienti se posouvají, mají lepší výsledky.
  KOLIK SI KOUČ MŮŽE VYDĚLAT: Kouči ve výcviku si účtují okolo 1000Kč za hodinu. Profesionální certifikovaní kouči 3000-4500Kč za hodinu. Koučování je služba s vysokou přidanou hodnotou. Klienti zpravidla získávají velmi dobrou návratnost investice do svého rozvoje a proto je koučování celosvětově rostoucí obor.
Proč se stát koučem?
  SVOBODA: Jako kouč můžete pracovat odkudkoliv na světě, jste pánem svého času
  ROZVOJ: Žádná jiná profese neposkytuje tak silný osobní rozvoj, jako profesionální koučování.
  ČAS NA SEBE: Profesionální kouč pracuje maximálně 4 hodin denně, zbytek času může věnovat svému rozvoji, rodině a koníčkům.
  ODMĚNA: O penězích to není. Když skutečně pomáháte ostatním, budete vždy odměněni. Profesionální si vydělají i 50.000 - 200.000Kč měsíčně. A dělají to, co milují.
  SEBEREALIZACE: Stanete se nejlepší verzí sebe sama. Zažijete skutečný spirituální růst. Více radosti, rovnováhy a klidu bude vedlejším efektem.
  ZMĚNA:  Pokud nechcete chodit do práce od 9 do 5 a baví vás rozvoj - je to možná příležitost udělat kariérní změnu.
  TREND: Koučování je celosvětově rostoucí profese s obratem přes 13 miliard dolarů ročně. Ty nejlepší roky má koučování však teprve před sebou. 
Co získáte?
  JISTOTU: Získáte spolehlivé výsledky, takže budete s jistotou vědět jak si vedete a jaké jsou vaše šance na úspěch
  SPOLEHLIVOST: Prověření validovanou vědeckou metodou* s nejvyšší mírou spolehlivosti, takže se můžete o výsledek opřít.
  POHODLÍ: Online dotazníky, který můžete vyplnit z pohodlí domova, nemusíte nikam jezdit (ani se setkat s psychologem v bílém plášti)
  INDIVIDUÁLNÍ PÉČI: Konzultaci, která vám pomůže výsledkům porozumět a nastavit další kroky
  BEZPEČÍ: Etický přístup, který vám umožní zvýšit vaše šance na úspěch a snížit rizika. Údaje zpracováváme v souladu s nejpřísnější mírou diskrétnosti.
* Metoda měření, kterou používáme je vědecky ověřena, má nejvyšší spolehlivost měření a systém pro validaci výsledků, byla vytvořena odborníky z Institute of Applied Psychology.
Proč zdarma?
To proto, že jsme se rozhodli vám pomoct a věříme, že i vy pak pomůžete dalším lidem. Prostě to pošlete dál.
Záleží nám na dobrém jménu profese koučování.
 Víme, že ten, kdo má předpoklady se může skutečně stát úspěšným profesionálem. Toto zjištění vám může změnit život. A z toho máme radost.

Řekli o nás

"Tušil jsem, že koučování je pro mě to pravé. Potěšilo mě, když jsem dostal možnost zjistit, jak na tom jsem. Ještě předtím, než jsem zaplatil peníze za kurz.
Dnes se koučováním živím a miluju svobodu, kterou mi dává."

Honza Markel, PCC 
profesionální kouč
"Zjistit si můj talent pro koučování bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Přestože mi test napoprvé nevyšel. Dostala jsem ale pomocnou ruku. Po několika měsících už to klaplo a nastoupila jsem do tréninku.
I díky tomu, že jsem byla koučovaná, jsem si napodruhé test užila."

Lucie Kašpárková 
 kouč ve výcviku
Reference
PS:  Otestovali jsme už více než 5.000 lidí v ČR a SR a naše testovací metody zrají jako víno. Otestujte se i vy - kliknutím zde