Máš na to stát se profesionálním koučem?


Koučování je vhodná příležitost pokud
  jsi komunikativní a chceš se rozvíjet
  jsi laskavý a empatický člověk
  tvá současná práce tě už přestává bavit
  chceš pomáhat lidem k lepšímu životu
  Svoboda je pro tebe důležitou hodnotou svoboda 
  víš, že dokážeš lidi vyslechnout a povzbudit
Co je koučování?
  PROFESIONÁLNÍ SLUŽBA: Kouč pomáhá klientům dosahovat jejich cílů a rozvíjet jejich potenciál. Používá při tom metody a dovednosti, není to nahodilé.
  CESTA K VÝSLEDKŮM: Klienti díky koučování dosahují lepších výsledků, zlepšují své dovednosti a posouvají se výrazným způsobem vpřed.
  CO KOUČ DĚLÁ:  Kouč se hlavně ptá, používá metodické postupy. Pomáhá klientovi tvořit uvědomění a dosahovat lepších výsledků.
  CO KOUČ NEDĚLÁ: Neradí. Není mentorem. Není terapeutem. 
  KDO MŮŽE BÝT KLIENTEM KOUČE: Lidé, kteří si uvědomují důležitost rozvoje ve svém životě. Stále více lidí v ČR je otevřeno rozvoji a vzdělávání.
  JAK TO PROBÍHÁ:  Kouč se s klientem setkává několikrát do měsíce na  setkání, nejčastěji online (možno i osobně, telefonicky). Kouč používá metody a dovednosti, které se naučil v akreditovaném výcviku. Klient si odnáší hodnotná uvědomění a zlepšuje tak svůj život.
  KOLIK SI KOUČ MŮŽE VYDĚLAT: Není žádný limit. Koučování je služba s vysokou přidanou hodnotou. Klienti  získávají velmi dobrou návratnost investice do svého rozvoje. Profesionální kouči si mohou účtovat 3000-5000Kč za hodinu.
Proč je koučování jedna z největších příležitostí?
  SVOBODA: Jako kouč můžete pracovat odkudkoliv a jste pánem svého času
  ROZVOJ: Žádná jiná profese neposkytuje tak silný osobní rozvoj
  ODMĚNA:  Kouči mají možnost si vydělat velmi slušné peníze. Lidé vám rádi zaplatí za vaši službu, protože jim skutečně pomůžete. 
  ČAS NA SEBE: Profesionální kouč pracuje 4 hodiny denně. Další čas věnuje svému rozvoji. 
  SEBEREALIZACE: Stanete se nejlepší verzí sebe sama. Zažijete skutečný růst. Více radosti, rovnováhy a klidu.
  ZMĚNA KARIÉRY:  Už nechcete chodit do práce od 9 do 5 a baví vás rozvoj?
Proč se nechat testovat?
  PŘÍLEŽITOST BEZ RIZIKA: Koučování nemůže dělat každý. Musíte mít předpoklady. Pokud je nemáte, je vaše šance na úspěch malá. Pokud je máte - můžete být v koučování skutečně skvělí. Díky testování budete vědět, jak jste na tom.
  JISTOTA: Získáte spolehlivé výsledky - poznáte jestli v koučování můžete uspět, jestli je vaše psychologické nastavení v souladu s touto skvělou profesí
  SPOLEHLIVOST: Prověření vědeckou metodou* s vysokou mírou spolehlivosti, takže se můžete o výsledek opřít. Testovali jsme tisíce lidí a máme dobré srovnání s těmi, kteří jsou v koučování úspěšní
  POHODLÍ: Online dotazníky, který můžete vyplnit z pohodlí domova, nemusíte nikam jezdit (ani se setkat s psychologem v bílém plášti)
  INDIVIDUÁLNÍ PÉČI: V bezplatné konzultaci vám sdělíme výsledky a doporučení pro váš další rozvoj.
  BEZPEČÍ: Etický přístup, který vám umožní zvýšit vaše šance na úspěch a snížit rizika. Údaje zpracováváme v souladu s nejpřísnější mírou diskrétnosti.
* Metoda měření, kterou používáme je vědecky ověřena, má nejvyšší spolehlivost měření a systém pro validaci výsledků, byla vytvořena odborníky z Institute of Applied Psychology.

Řekli o nás

"Tušil jsem, že koučování je pro mě to pravé. Potěšilo mě, když jsem dostal možnost zjistit, jak na tom jsem. Ještě předtím, než jsem zaplatil peníze za kurz.
Dnes se koučováním živím a miluju svobodu, kterou mi dává."

Honza Markel, PCC 
profesionální kouč
"Zjistit si můj talent pro koučování bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Přestože mi test napoprvé nevyšel. Dostala jsem ale pomocnou ruku. Po několika měsících už to klaplo a nastoupila jsem do tréninku.
I díky tomu, že jsem byla koučovaná, jsem si napodruhé test užila."

Lucie Kašpárková 
 kouč ve výcviku

Nabídka vyprší za 

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Reference
PS:  Naši školu vystudovaly stovky koučů v ČR. Chcete najít lepší životní cestu? Zjistěte jestli je koučování vhodné i pro vás - kliknutím zde