Aleš Vrána, PCC, CVPCC, MBA
Akreditovaný trenér koučů (ICF)
webinář zdarma
Transformace firemní kultury pomocí koučování
Chcete lepší výsledky při vedení týmu?
Tento webinář vám odhalí několik slepých míst ve vaší komunikaci.
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

Zlepšíš svoji komunikaci

Základy firemní kultury staví na efektivní komunikaci mezi vedením a týmem. Naučíš se jakým způsobem můžeš změnit dopad své komunikace na tým.

Posílíš vztahy

Síla vztahu a důvěry je přímo úměrná výsledkům, jakých firma dosahuje. Odhal slepá místa, která oslabují důvěru a znesnadňují komunikaci.
Na tomto webináři se naučíš
Tajemství #1
Jak zvyšovat důvěru a angažovanost týmu
Chceš, aby se lidé skutečně zapojili naplno do budování společné budoucnosti? Nevíš jak na to? Máš pocit, že lidé nejsou dostaečně motivovaní? Ukážeme si jak zvýšit angažovanost týmu
Tajemství #2
Tři úrovně konverzací, které ovlivňují výsledky
Každá interakce s členem tvého týmu je důležitá. Existují tři levely, ve kterých se konverzace odehrávají. Který z nich nevyužíváš a který z nich užíváš nadměrně? Nevyrovnanost úrovní způsobuje stagnaci. Náprava je snadná. Stačí vědět na co se zaměřit.
Tajemství #3
Koučování jako nástroj efektivního vedení
V malých a středních firmách se koučování stává nezastupitelným pomocníkem pro vedení a rozvoj zaměstnanců a budování skvělé firemní kultury. Jak s koučováním začít a jaké jsou základní principy? I to bude obsahem webináře.
Aleš Vrána, PCC, MBA
Profesionální certifikovaný kouč, trenér koučů
Zakladatel Život Jako Hra
Pomáhám lidem žít život bez limitů. Jsem profesionální kouč na cestě za mistrovstvím. Koučování je moje poslání. Založil jsem Život Jako Hra, abychom společně s týmem koučů pomáhali lidem žít lepší život.
CUSTOM JAVASCRIPT / HTMLWebinář pořádají
Jan Markel, ACC
Profesionální kouč, trenér koučů, autor
Více než 14 let vedu týmy od šesti do šedesáti lidí. Nevěřím na univerzální návody pro všechny. Proto jako kouč pomáhám lídrům porozumět dynamice různorodých týmů. Věřím, že smysl a férové jednání vedou dál, než zkratky k rychlým výsledkům. A taky, že cokoliv může (a mělo by) být zábava.