Webinář:
Jak si vybrat koučovací výcvik 
a vyhnout se 
drahým častým chybám.
11 faktorů pro správný výběr školy koučů 
3 největší rizika výběru školy, která můžou dělat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem
Získej okamžitý přístup k záznamu webináře
Nekupujte si koučovací výcvik dokud neuvidíte tento webinář
 a ušetřete své peníze i čas
100% garance vrácení peněz!
Buď budete spokojeni, nebo peníze zpět.
 Málo známé zásadní rozdíly
Existují málo známá kritéria pro výběr koučovacího výcviku. Téměř nikdo o nich nemluví. Ale když se je naučíš a použiješ je, uvidíš velký rozdíl v tom, jak si vybrat koučovací výcvik, který ti skutečně sedne a jak rychle můžeš udělat dobré informované rozhodnutí o škole koučů.
 Dobře známé, nedoceněné principy
Každý dnes mluví o tom, že si vybírá školu koučů, že? Všichni víme, že můžete utratit hodně peněz tím, že uděláte špatnou volbu. Ale téměř nikdo nerozumí tomu, jak si vybrat správně. Neplatí to, že když si vyberete levnější školu, že to je lepší. Potřebujete znát faktická kritéria, která vám pomůžou se rozhodnout správně. A to se může stát, když přestanete hledat zkratky a současně si uděláte dobrý průzkum trhu za pomocí osvědčených kritérií.
Toto změní vše!
Snažíte se udělat dobré rozhodnutí o koučovacím výcviku, ale narážíte na přetížení z nejasných kritérií pro výběr? Začínáte stále od znova, vybíráš kde se začít učit, ale vlastně stojíš na místě? Potřebuješ nový způsob jak se na toto téma dívat a poznat 11 kritérií pro výběr koučovacího výcviku a pak si udělat svůj vlastní průzkum za pomocí těchto osvědčených kritérií. Toto změní vše!
Teorie křišťálové koule
Unavuje tě dělat průzkum koučovacích škol a zjišťuješ, že je vlastně nejde moc dobře srovnat? Chceš se začít učit koučovat ale narážíš na to, že neznáš způsob jak se správně rozhodnout? Zkušenosti tisíců lidí v ČR ukazují, že vybrat si levnou alternativu prostě nestačí a rozpoznat správná kritéria pro výběr koučovacího výcviku je pro běžného člověka téměř nemožné. Webinář Jak si vybrat koučovací výcvik je řešením, které tento výběr dostane na novou úroveň, protože teď budeš moct vybírat na základě nejlepších pragmatických kritérií. Už nebudeš potřebovat věštit z křišťálové koule.
 Zpět k základům
Trávíš čas výběrem levných alternativ abys udělal dobré rozhodnutí o koučovacím výcviku? Výběr správného tréniku není jednoduchá záležitost. Je na čase vrátit se zpět k základům. Pro výběr tréninku potřebuješ jen dvě věci: udělat si vlastní průzkum a znát ty správná kritéria - vědět co hledat a na co se koukat. Pokud zvládneš toto, máš vyhráno.

 Jak můžeš zlepšit své manažerské komunikační dovednosti 

 Jak koučovat na základě ověřených metod

#1
Proč je důležité testování, předtím než se začneš učit
Co vše musí člověk ovládat, aby se mohl stát skvělým koučem? Jaké předpoklady musí mít, aby mohl být v koučování úspěšný? Ušetříš čas a usílí. Nepřihlašuj se na koučovací výcvik naslepo.
 #2
Jaké metody a dovednosti používají nejlepší kouči
Kouč dokáže pomoci svým klientům pokaždé.  Koučování je metodický postup, nikoliv nahodilá konverzace. Jak to kouči dělají? Co je třeba k tomu, aby podnikání v koučování skutečně fungovalo?
#3
Tři pilíře profese koučování. 
Koučování stojí na třech základech. Dozvíš se na jakých a na co si dát pozor. Většina škol se zaměřuje jen na jeden z nich. Jejich studenti pak nejsou schopni vybudovat fungující profesionální praxi. 
Co je safra to koučování?
- RYCHLE ROSTOUCÍ OBOR: Koučování je celosvětový trend s ročním obratem přes 3 miliardy dolarů (75 miliard korun ročně). Předpokládaný nárůst je na 10 miliard dolarů (250 miliard korun ročně) v dalších 5 letech.
- SMYSLUPLNÁ PROFESE: Pomáhej lidem, pracuj odkudkoliv,  více zdrojů příjmů,  zpětnou vazbu od spokojených klientů každý den
- METODICKÝ OPAKOVATELNÝ POSTUP: žádné teoretizování, lektorování, motivování. Koučování je konverzačních metod a dovedností.
- SERIOZNÍ PROFESE: Koučovací metody a dovednosti jsou ve vývoji více než 20 let, rozvíjí je komunita tisíců lidí z celého světa sdružených v ICF (Mezinárodní federaci koučů). 
- NEJVYŠŠÍ SEBEREALIZACE: V rámci rozvoje zdravého jednotlivce nenajdeš žádnou silnější zkušenost s větším dopadem.
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

Klienti preferují certifikované kouče.
Kouči preferují akreditované školy.

Jsme ICF akreditovanou školou koučů

Získali jsme nominaci na prestižní cenu
ICF PRISM Award
 (mezi předchozí vítěze této soutěže patří např. IBM a NASA)

Máme nejvyšší stupeň akreditace výcviku koučů - ICF ACTP

Na tomto webináři:
  • Se naučíš 11 kritérií pro výběr správné koučovací školy pro tebe, takže budeš vědět jaké parametry srovnávat a na co koukat. Klidnější spánek přijde díky tomu, že budeš vědět, co je důležité.
  • Se naučíš jak si vybrat koučovací výcvik, což ti přinese jistotu o tvé volbě a umožní ti udělat dobře informované rozhodnutí, takže budeš moct začít žít život, který chceš.
  • Objevíš 3 bolestivé chyby, které lidé dělají při výběru koučovací školy a budeš se tak moct vědomě vyhnout pastím, které jsou běžné na neregulovaném trhu. Ušetříš tak spoustu času, úsilí i peněz.
  • ​Získáš jistotu správného výběru školy přesně pro tebe, budeš vědět jak udělat dobré rozhodnutí a budeš tak moct začít žít život podle vlastních představ.
  • ​Odneseš si Checklist výběru správné koučovací školy plný kritérií pro výběr a díky němu si budeš moct udělat svůj vlastní průzkum trhu a porovnat si veškeré nabídky
  • ​Získáš vhledy od profesionálů, kteří se koučováním živí a mají dobrý vhled do oboru a rozšíříš si tak své obzory o výběru koučovací školy. Uč se od insiderů a získej jasnost a důvěru ve své vlastní rozhodnutí.
Kdo webinář pořádá?
Aleš Vrána, PCC, CVPCC, MBA
Profesionální certifikovaný kouč
Zakladatel Život Jako Hra a Coachville ČR

Jsem zakladatelem české pobočky ICF akreditované školy koučů Coachville a týmu koučů Život Jako Hra. Pomáháme lidem, aby mohli žít život, který chtějí žít. 
Moje koučovací praxe je více než 2600 hodin v průběhu 7 let koučování s platícími klienty a přes 500 hodin akreditovaného tréninku. Jsem držitelem ICF PCC certifikace a vedu ICF ACTP akreditovaný výcvik koučůKoučování a pomoc druhým vnímám jako své životní poslání. Ve svém volnu nejraději čtu a skládám hudbu. 
#4
Čemu se musí manažer vyhnout při vedení lidí?
Jak koučovací dovednosti ovlivňují vaši schopnost vést tým a dosahovat výsledků? Co potřebuje leader vědět o koučování, aby mohl začít? Proč je koučování novým standardem ve vedení lidí?
#5
Jak rozběhnout úspěšnou koučovací praxi s platícími klienty?
Nestačí jít do školy a učit se koučovat. Úspěch nespočívá jen v koučovací kompetenci. Na co vás školy nepřipraví a co potřebujete vědět než se do koučování pustíte? 
Webinář pořádá

Aleš Vrána, PCC, MBA
Profesionální certifikovaný kouč, akreditovaný trenér koučů
Zakladatel Život Jako Hra
 na fotce část týmu profesionálních koučů Život Jako Hra 
Co řekli účastníci:
Život Jako Hra zkušenost reference recenze

V listopadu 2019 jsme získali český rekord :-)

 Dynamika a lehkost s jakou jste komunikoval a vysvětloval. Jednoduše famózní. Myslím, že nepřeháním a stojím si za hodnocením od 1-10 za 10, tedy plný a maximální počet bodů. 
Určitě mě to něco dalo a otevřelo brány do vod, které jsem ani netušil že existují."

Jakub Lovely
"Byla to perfektní prezentace
při které jsem se ani chvíli nenudila.Hodina utekla jako voda.Bylo to inspirující a chápu to jako další kamínek na mé cestě k tomu,abych se stala koučem.A hlavně,abych se nestala polokoučem.Děkuji za e-book."

Darina Svobodová

"Chci Vám za webinář moc poděkovat 
- byl dynamický, intenzivní, inspirující a pro mě osvěžující :-) Ujasnila jsem si také pár věcí díky Vašemu nadhledu a pohledu na koučování a moc mě to zaujalo.
Poskytnuté informace a celá prezentace byla velmi profesionální a ještě jednou díky moc za to, co děláte!"

Jana Dočkalová
"Webinář byl plný věcných a přínosných
 postřehů, vše bylo řečeno stručně a výstižně a zejména mě zaujal Váš pohled na "polokouče" a boj s tímto aspektem ve Vaší profesi. Nenásilně jste objasnil vliv polokoučů na koučkování samotné a krásně jste edifikoval tým erudovaných koučů, s nímž pracujete. Seznámení s koučováním si neumím momentálně lépe představit."

Simona P.